GIGA Body&Mind víkend

 

Orea Resort Sklář Harrachov
 8. - 10.11.2019

TOP hotel, nejlepší jídlo, bazén, wellness, krásná příroda... , 3 lekce semnou: Pilates, Problémové partie, Stretching + Aktivní regenerace těla míčky. Dále můžete vyzkoušet široký výběr lekcí ostatních lektorů.

Cena: 3290,-/ ubytování, polopenze, program, vstup do bazénu, parkovné

Detailní informace a rezervace na stránkách CK CAPRO.

FIT víkend na Měříně

Hotel VZ Měřín, Slapská přehrada
 29.11. - 1.12.2019

Po roce opět oblíbený hotel s aqua centrem, wellness centrem, prostornými sály na cvičení a super koktejly 🙂 Můžete se těšit na 5 lekcí cvičení: Problémové partie, Pilates, Aqua fitness, Kruhový trénink, Stretching + Aktivní regenerace těla pomocí míčků.

Cena: 2890,- do 3.10. (2990,- od 4.10.) /ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, snídaně, FIT program,  2x vstup do aqua centra na 90min., místní poplatky

Detailní informace a rezervace na stránkách CK FIT.

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před šesti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenkyně stěžovlaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxu a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na welness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy" zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další až jsme se nakonce rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%