FIT víkend ve Špindlu

Pinia Hotel Resort ****
10. - 12.5.2024

Tento Hotel Pinia, dříve jako Clarion, už více jak 14 let patří mezi moje velké oblíbence. Co Vás čeká? Úžasné snídaně, volný vstup do wellness, luxusní nově zrekonstruovaná restaurace, prakticky vybavené pokoje, krásné okolí a 5 lekcí cvičení se mnou: Problémové partie, Pilates, Kruhový trénink, Břišní pekáč, Aktivní regenerace těla míčky, Cvičení s ručníky.

Cena: 3 790,-

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením, FIT program, snídaně formou bufetu, volný vstup do wellness a fitness, parkovné, zákonné pojištění CK proti úpadku, pojištění proti stornu z důvodu nemoci.

Více informací a rezervace na stránkách CK FIT.

Cvičení na Mallorce

Letovisko Cales de Mallorca***+
5. - 12.6. 2024

V roce 2024 vyzkoušíme jak se cvičí na Mallorce! Nemůžu se dočkat té vůně, šumění moře v kombinaci se cvičením! Každý den 2 lekce cvičení se mnou:  Problémové partie, Pilates, Kruhový trénink, Břišní pekáč, Aktivní regenerace těla míčky, Cvičení s ručníky, Stretching, HIIT.

Cena: od 21 690,-

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením, FIT program, stravování all inclusive, leteckou dopravu vč. transferů a služby delegáta.

Více informací a rezervace na stránkách CK CAPRO.

Cvičení v Ománu

Hotel Barceló Mussanah Resort ****+
20. - 27.11. 2024

Tak tady je veliké těšení! Uděláme si to hodně hezký 🙂 Nakombinujeme cvičení a poznávání Ománu, tak abychom stihly od všecho něco. Čeká Vás celkem 12 lekcí poskládaných tak, aby nám to všechno ladilo: Problémové partie, Pilates, Kruhový trénink, Břišní pekáč, Aktivní regenerace těla míčky, Cvičení s ručníky, Stretching, HIIT.

Cena: 30 890,-

Termín a cena budou upřesněny v červnu 2024.

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu Deluxe s vlastním soc. zařízením (koupelna/WC, vysoušeč vlasů/župan), klimatizací, WIFI, setem na přípravu kávy/čaje, trezorem a balkónem, FIT program, stravování all inclusive, leteckou dopravu vč. transferů a služby delegáta.

Více informací a rezervace na stránkách CK CAPRO.

plánované fit pobyty

Více informací k pobytům v roce 2024 již brzy.

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před patnácti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenky stěžovaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxace a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na wellness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy", zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další, až jsme se nakonec rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%