FIT víkend na Slapech

Hotel VZ Měřín
25. - 27.9.2020

Velmi oblíbený hotel u Slapské přehrady, skvěle vybavený, prostorné pokoje i prostory na cvičení, balneocentrum, solná jeskyně, restaurace, kavárna, bowling....  Čeká Vás 5 lekcí cvičení: Pilates, Problémové partie, Kruhový trénink, Stretching, Aktivní regenerace těla míčky.

Cena: 3420,- /ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, snídaně formou bufetu, FIT program, vstup do aquacentra 2x 90min. (bazén, tobogán, umělá řeka, vířivka, dětské brouzdaliště)

Více informací a rezervace na stránkách CK CAPRO.

MEGA FIT víkend s TOP lektory CK FIT

Zámecký hotel Maxmilian Lifestyle Resort, Loučeň
23. - 25.10.2020

Luxusní hotel, nádherné prostředí ... 4 lekce semnou: Pilates, Posilování ve dvojicích, Břicho/hýždě, Stretching + Aktivní regenerace těla míčky. Dále můžete vyzkoušet široký výběr lekcí ostatních lektorů.

Detailní informace a rezervace na stránkách CK FIT

Cena: 4190,- /ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, polopenze, FIT program, vstup do wellness (bazén, sauna), vstup do zámeckého parku s labyrinty, WiFi, místní poplatky, dáreček od CK FIT, malé občerstvení po lekci

 

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před šesti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenkyně stěžovlaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxu a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na welness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy" zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další až jsme se nakonce rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%