MEGA FIT víkend s TOP lektory CK FIT

Zámecký hotel Maxmilian Lifestyle Resort, Loučeň
5. - 7.2.2021

Luxusní hotel, nádherné prostředí ... 4 lekce semnou: Pilates, Posilování ve dvojicích, Břicho/hýždě, Stretching + Aktivní regenerace těla míčky. Dále můžete vyzkoušet široký výběr lekcí ostatních lektorů.

Detailní informace a rezervace na stránkách CK FIT

Cena: 4190,- /ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, polopenze, FIT program, vstup do wellness (bazén, sauna), vstup do zámeckého parku s labyrinty, WiFi, místní poplatky, dáreček od CK FIT, malé občerstvení po lekci

 

FIT víkend ve Špindlu

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****
12. - 14.3.2021

Oblíbený hotel, perfektně vybavený, prostorné pokoje, restaurace, bar, dětský koutek, balneo centrum...  Čeká Vás 5 lekcí cvičení: Pilates, Problémové partie, Kruhový trénink, Stretching, Aktivní regenerace těla míčky. V CK Capro Vám rádi vystaví dárkový poukaz.

Cena: 3350,- /při rezervaci do 15.1.2021. 3470,-/při rezervaci od 16.1.2021.

Cena zahrnuje: ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, snídaně formou bufetu, FIT program, vstup do bazénu, vířivky, sauny a fitness.

Více informací a rezervace na stránkách CK CAPRO.

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před deseti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenky stěžovaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxace a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na wellness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy", zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další, až jsme se nakonec rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%