FIT pobyt v Řecku II

Apartmány Ammos Beach - Karpathos
16. - 23.9.2022

Jelikož byla poptávka ještě na zářijový termín, můžete letos vybírat ze dvou termínů cvičení v Řecku! Apartmánový dům na písečné pláži s oblázky nabízí klientům ubytování v prostorných studiích a apartmánech s krásným výhledem na moře. Nově disponuje menším obchůdkem a dětským koutkem. Lze využít bazén v hotelu Venezia. První taverny a další obchůdky jsou cca 100 m od ubytování, centrum Pigadie 2 km, letiště 15 km. Písečná pláž s menšími oblázky přímo u hotelu kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

Cvičit budeme 2 lekce denně - Pilates, Kruhový trénink, Břišní pekáč, Bodyform, Stretching

Cena: 15 990,-/os.

Více informací a rezervace na stránkách CK CAPRO.

FIT víkend na Konopišti

Golf & Spa Resort Konopiště****
30.9 - 2.10.2022

Oblíbený hotel s tou nejlepší polopenzí co znám 🙂 Už se moc těším! Čeka Vás 5 lekcí cvičení (Pilates, Probléomvé partie, Kruhový trénink, Aqua Fitness,  Stretching + Aktivní regenerace těla míčky), venkovní i vitřní bazén, wellness, dobré jídlo ...

Cena: 3290,-/os.

Cena zahrnuje: ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, snídaně formou švédského stolu, FIT program, vstup do wellness, parkovné, místní poplatky.

Více informací a rezervace na stránkách CK FIT.

plánované fit pobyty

Více informací k dalším pobytům 2022 již brzy.

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před deseti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenky stěžovaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxace a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na wellness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy", zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další, až jsme se nakonec rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%