FIT víkend na Měříně

Hotel VZ Měřín***
1. - 3.10.2021

Oblíbený hotel nedaleko Prahy, perfektně vybavený, restaurace, bar, aquacentrum  - bazén, vodní atrakce, vířivka, tobogán, wellness centrum ...  Čeká Vás 5 lekcí cvičení: Pilates, Problémové partie, Aqua fitness, Kruhový trénink, Stretching, Aktivní regenerace těla míčky.

V případě, že se pobyt zruší z důvodu epidemiologických opatření, CK vrací celou částku zpět.

Cena: 3310,-/os.

Cena zahrnuje: ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, snídaně formou bufetu, FIT program, vstup do aquacentra.

Více informací a rezervace na stránkách CK FIT.

GIGA víkend B&M ve Skláři

Orea Resort Sklář Harrachov****
5. - 7.11.2021

Luxusní hotel s tou nejlepší polopenzí co znám 🙂 Můžete se těšit jak na moje lekce cvičení, tak vyzkoušet lekce i ostatních instruktorů. Při rezervaci yyberte prosím moje jménu v kolonce "preferovaný lektor".

V případě, že se pobyt zruší z důvodu epidemiologických opatření, CK vrací celou částku zpět.

Cena: 3490,-/os.

Cena zahrnuje: ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, polopenze formou švédkých stolů, FIT program, parkovné, vstup do bazénu, vířivky a fitness.

Více informací a rezervace na stránkách CK CAPRO.

plánované fit pobyty

Další plánovaný FIT pobyt bude zimní, tradiční Clarion ve Špindlu 🙂 21. - 23.1.2022.  Více informací již brzy.

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před deseti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenky stěžovaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxace a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na wellness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy", zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další, až jsme se nakonec rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%