FIT víkend na Slapech

Hotel VZ Měřín***
15. - 17.3.2024

Po delší době se opět vracíme na místa, kde nám bylo dobře 🙂 Perfektně vybavný hotel nedaleko od Prahy, wellness, dobré jídlo a 5 lekcí cvičení se mnou: Problémové partie, Pilates, Kruhový trénink, Břišní pekáč, Aktivní regenerace těla míčky, Aqua fitness.

Cena: 3 940,-

Cena zahrnuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním soc. zařízením, FIT program, snídaně formou bufetu, neomezený vstup do wellness, parkovné, zákonné pojištění CK proti úpadku. Jednolůžkový pokoj za příplatek.

Více informací a rezervace na stránkách CK CAPRO.

plánované fit pobyty

Více informací k pobytům v roce 2024 již brzy.

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před patnácti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenky stěžovaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxace a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na wellness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy", zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další, až jsme se nakonec rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%