FIT víkend ve dvojicích

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn
6. - 8.3.2020

Ani letošní zimu nevynecháme zimní Clarion 🙂  Cvičení, wellness, skvělé jídlo, hory, … Můžete se těšit na 5 lekcí cvičení: Posilování ve dvojicích, Pilates, Břišní pekáč, Kruhový trénink, Stretching, Aktivní regenerace těla pomocí míčků.

Cena: 3270,- do 10.1. (3390,- od 11.1.) /ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, snídaně,  5 lekcí cvičení,  volný vstup do bazénu, vířivky, sauny a fitness, pobytová taxa, parkovné

Detailní informace a rezervace na stránkách CK Capro.

MEGA FIT víkend s TOP lektory CK FIT

Zámecký hotel Maxmilian Lifestyle Resort, Loučeň
3. - 5.4.2020

Luxusní hotel, nádherné prostředí ... 4 lekce semnou: Pilates, Posilování ve dvojicích, Břicho/hýždě, Stretching + Aktivní regenerace těla míčky. Dále můžete vyzkoušet široký výběr lekcí ostatních lektorů.

Detailní informace a rezervace na stránkách CK FIT

Cena: 3990,- do 31.1. (4190,- od 1.2.) /ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, polopenze, FIT program, vstup do wellness (bazén, sauna), vstup do zámeckého parku s labyrinty, WiFi, místní poplatky, dáreček od CK FIT, malé občerstvení po lekci

Jarní FIT víkend

Golf Resort Konopiště
22. - 24.5.2020

Zámecký hotel nedaleko Prahy, perfektně vybavený. Určitě oceníte bazén se slanou vodou, wellness, prostorné pokoje, dobré jídlo... 5 lekcí: Pilates, Problémové partie, Kruhový trénink, Aqua fitness, Stretching + Aktivní regenerace těla míčky.

Cena: 3290,- /ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, snídaně, cvičení, vstup do wellness (bazén, sauna, pára, whirlpool) a posilovny, parkovné.

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před šesti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenkyně stěžovlaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxu a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na welness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy" zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další až jsme se nakonce rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%