FIT víkend ve Špindlu

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****
Zimní termín je přesunut na 4. - 6.6.2021

Oblíbený hotel, perfektně vybavený, prostorné pokoje, restaurace, bar, dětský koutek, balneo centrum...  Čeká Vás 5 lekcí cvičení: Pilates, Problémové partie, Kruhový trénink, Stretching, Aktivní regenerace těla míčky. V případě, že se pobyt zruší z důvodu epidemiologických opatření, CK vrací celou částku zpět.

Cena: 3190,-/os.

Cena zahrnuje: ubytování na 2L pokoji s vlastním soc. zařízením, snídaně formou bufetu, FIT program, vstup do bazénu, vířivky, sauny a fitness.

Více informací a rezervace na stránkách CK CAPRO.

plánované fit pobyty

Další FIT pobyty jsou v plánu na  18. - 20.6.2021 na Konopišti, 25. - 29.8. na Jesenici a 1. - 3.10. na Měříně.  Více informací již brzy.

Fit víkendy

Naše fit víkendy vznikly přibližně před deseti lety, kdy si mé kamarádky a cvičenky stěžovaly, že by občas potřebovaly "vypnout" a užít si trochu relaxace a pohody. Jejich partneři jezdí na ryby a podobně, ale jim přišlo jet na wellness víkend trochu jako ztráta času. A tak vznikly "Fit víkendy", zprvu jen pro pár kamarádek, ale při každém dalším se k nám přidávaly další a další, až jsme se nakonec rozhodly, že tyto víkendy zpřístupníme i veřejnosti a jet si tak s námi na víkend zacvičit a hodit všední starosti za hlavu tak může každý.

  • 4-8 profesionálně vedených cvičebních lekcí
  • Krásné ubytování v přírodě
  • Čas pro relax a odpočinek
  • Skvělá parta

Co čekat od našich zájezdů?

Aktivní odpočinek
100%
Profesionální trenéři
100%
Příjemné zázemí
100%
Skvělý zázitek
100%